Polska Dziewczyna W Pogoni Za Angielskim Snem (Paperback)

Polska Dziewczyna W Pogoni Za Angielskim Snem By Monika Wisniewska Cover Image
$24.00
Usually Ships in 1-5 Days

Description


BESTSELLER, KT RY DOTYKA SERC I DUSZ CZYTELNIK W NA CALYM ŚWIECIE W DW CH WERSJACH JĘZYKOWYCH

INSPIRUJĄCA, INTYMNA PRAWDZIWA HISTORIA, KT RA POMOŻE CI W DRODZE PO MARZENIA.

Poczujesz się tak, jakbyś sam przeżyl to wszystko, z czym autorka musiala się zmierzyc, a na końcu odkryjesz wraz z nią, jak można się na nowo duchowo odrodzic i spojrzec na świat z nadzieją i wiarą. Odkryjesz w sobie ukrytą mądrośc, silę i pokochasz wlasną duszę, aby m c stac się tym, kim powinieneś byc. MILOŚCIĄ.

Największym marzeniem Moniki bylo zamieszkac w Anglii. W 2004, gdy Polska weszla do Unii Europejskiej, zdecydowala się zrealizowac to marzenie, rzucając się w objęcia przeznaczenia i wyjeżdżając w nieznane. Pomimo ogromnych wyzwań od dnia pierwszego, pozostaje nieugięta, przezwyciężając swe slabości i dzielnie podąża za marzeniami. Gdy nagle traci wszystko, na co tak ciężko pracowala, decyduje się opowiedziec swoją historię, pokazując tym samym, że nigdy nie należy się w życiu poddawac, niezależnie od tego, jakie przeszkody zsyla nam los, oraz że droga do poznania samego siebie, nie zawsze uslana jest r żami.

Historia dzielnej polki opisana z lekkością i rzadko spotykaną szczerością daje niezwykly wgląd w życie emigranta. To prawdziwa pr ba wytrwalości i odwagi, ale przede wszystkim, podr ż do duchowego oświecenia, poznania siebie i znalezienia prawdziwej milości.Product Details
ISBN: 9781916050440
ISBN-10: 1916050441
Publisher: Monika Wisniewska
Publication Date: January 1st, 2019
Pages: 350
Language: Polish